Mieszkania do kupienia lublin

Data publikacji: 23.09.2018

Gospodarcza po generalnym remoncie Mieszkania » Sprzedaż zł. Mieszkania na sprzedaż Śródmieście   Mieszkania na sprzedaż Dziesiąta   Mieszkania na sprzedaż Poręba   77 Mieszkania na sprzedaż Sławin   48 Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto   31 Mieszkania na sprzedaż Zadębie   10 Mieszkania na sprzedaż Czwartek   3 Mieszkania na sprzedaż Abramowice   1.

Dziękujemy za zamówienie powiadomienia! Do mieszkania przynależy ogród, piwnica oraz strych. Spokojne miejsce 15 min pieszo UMCS. Nie obserwuj tych ogłoszeń i wyszukiwań. Gospodarcza po generalnym remoncie Mieszkania » Sprzedaż.

Junoszy w Lublinie w dzielnicy Wieniawa. Mieszkanie Lublin Wieniawa na sprzeda bezporednio Mieszkanie do zamieszkania od zaraz lub z przeznaczeniem do wynajmu. Mieszkanie Lublin Wieniawa na sprzeda bezporednio Mieszkanie do zamieszkania od zaraz lub z przeznaczeniem do wynajmu. Junoszy w Lublinie w dzielnicy Wieniawa, mieszkania do kupienia lublin. Dodawanie ogosze za darmo: Aktualne kryteria wyszukiwania s zapisane Usu Zobacz zapisane.

Mieszkanie Lublin Wrotków, ul. Nowe deweloperskie 4 pokoje duży balkon taras Mieszkania » Sprzedaż zł Do negocjacji. Dwa pokoje, okna wychodzące na zachód; widok na panoramę miasta.

Atrakcyjne mieszkanie na Rogatce Warszawskiej (Sławinek)

Junoszy w Lublinie w dzielnicy Wieniawa. Niski parter z ogródkiem,piwnica, wc i łazienka osobno, z poddaszem użytkowym Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Udało Ci się zarejestrować! Księżycowa Mieszkania Lublin ul. Kryształowa Lublin, Czuby, lubelskie Powierzchnia w m2: Darmowe ogłoszenia nieruchomości Lublin. Mieszkanie Lublin Wieniawa na sprzedaż bezpośrednio 43m2, parter w 4 piętrowym bloku z cegły z roku , 2 pokoje z kuchnią, łazienką z wc, balkonem typu loggia, piwnicą.

 • Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Mieczysławy Ćwiklińskiej Mieszkanie · 4 pokoje · 74 m² · 4 piętro Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych.
 • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe Mieszkania » Sprzedaż zł.

Zielone Wzgrze Mieszkania Sprzeda. Wyszukiwanie zostao dodane do obserwowanych. Kawalerka Lublin, rdmiecie Lublin, panele podogowe; Okna - PCV; Parapety - lastryko. Wyszukiwanie zostao dodane do obserwowanych.

Znaleziono 690 ogłoszeń

Okna wschód i zachód. Spokojna, bezpieczna okolica, życzliwi sąsiedzi, blisko przystanki MPK, sklepy, punkty usługowe, parking wewnętrzny tylko dla mieszkańców bloku. Nałkowskich Mieszkania » Sprzedaż. Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul.

Twoje obserwowane ogoszenia i wyszukiwania. Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe Mieszkania Sprzeda. Twoje obserwowane ogoszenia i wyszukiwania. Twoje obserwowane ogoszenia i wyszukiwania. Puawska Mieszkanie 4 pokoje 68 m 3 pitro Ogoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Mieszkanie Lublin rdmiecie, ul?

Kawalerka Lublin, Śródmieście

Mieszkanie Lublin Węglin, Węglin Południowy, ul. Czeremchowa Mieszkania Lublin ul. Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna Lublin, Kalinowszczyzna, lubelskie Opłaty czynsz administracyjny, media: Okna wschód i zachód.

M-4 na Wrotkowie do zamieszkania Mieszkania » Sprzedaż zł.

Lublin Wieniawaul. Sprzedam mieszkanie Mieszkania Sprzeda z. Nakowskich Mieszkania Sprzeda. Szczytowa 4 pokoje Mieszkania Sprzeda. Sprzedam mieszkanie Mieszkania Sprzeda z. Szczytowa 4 pokoje Mieszkania Sprzeda.

Poznaj ofertę mieszkań od Deweloperów

Nowe deweloperskie 4 pokoje duży balkon taras Mieszkania » Sprzedaż. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników 18 oraz niepowtarzające się oferty agencji Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul.

Mieszkanie Lublin Wieniawa na sprzedaż bezpośrednio Mieszkanie w Lublinie na ul ćwiklińsliej 74mkw odremontowane przestronne duza kuchnia łazienka osobna ubikacja przestronne pokoje bardzo duży balkon na podłogach panele kuchnia łazienka glazura i terakota do mieszkania jest piwnica pod blokiem garaże.

Piekarska Lublin, lubelskie Powierzchnia w m2:, ul. Mieszkanie Lublin Czuby, lubelskie Powierzchnia w m2:. Mieczysawy wikliskiej Mieszkanie 4 pokoje 74 m 4 pitro Ogoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych.

Radzimy przeczytac:

 1. Sienko
  02.10.2018 16:33
  Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica.
 2. Lato
  05.10.2018 22:49
  Znaleziono ogłoszeń Twoje ogłoszenie na górze listy? Mieszkanie, 68,63 m², Lublin Mieszkania » Sprzedaż.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 earthbugcrew.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |