Praca na platformie wiertniczej

Data publikacji: 17.09.2018

Luichiori na 22 sierpnia Participate in the continued development of architecture standards Ensure the Mam ogromne doświadczenie zwłaszcza przy izolacji papą termozgrzewalną dachów, fundamentów, balonów, budowie i rozbiórce domów, stawianiu dachów oraz przy obróbce blacharskiej.

Zamiast unoszenia się nad lokalizacją wiercenia Jack up wysuwa w dół długie nogi, które obniża i wbija w dno, następnie za pomocą systemu koła zębatego unosi platformę nad powierzchnię wody. Język angielski na poziomie zaawansowanym, Język norweski na poziomie podstawowym. Jestem bardzo zainteresowany tym ogłoszeniem mam 42 lata ,obecnie pracuję w firmie kolportażowej. Z góry dziękuje i czekam na ewentualny kontakt Uprawiam sporty walki,narciarstwo i kitesurfing.

Platform Architect     Key Accountabilities:

Jzyk angielski znam w dobrym stopniu. Azreall na 10 lutego. Mieszkam w Norwegii od lat 7-miu. Ukoczyem z tytuem Magistra Chemii. Azreall na 10 lutego. Azreall na 10 lutego .

Subskrybuj oferty pracy i otrzymuj zawiadomienie o nich jak tylko okażą się na Jooble. Adamsky na 19 listopada Witam, nazywam się Bartosz Spychała, mam 20 lat.
  • Jestem młody, energiczny człowiek. Strona główna » Dam pracę » Praca na platformie wiertniczej w Norwegii.
  • Jestem zainteresowany podjęciem pracy na platformie w Norwegii.

Linki Sponsorowane

Jeśli ktos ma namiary na jakieś sensowne firmy związane z platformami wiertniczymi to bardzo bym prosił. Praca na Platformie wiertniczej Witam Czy ktos moze sie podzielic wiadomosciami z pracy na Platformie wiertniczej? Bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam 22 lata i doświadczenie w pracach fizycznych i magazynowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Poszukiwani są również kierowcy z uprawnieniami i stażem pracy do prowadzenia cystern ,obsługujących terminale rozładunkowe , oraz stacje paliwowe koncernów!!!

  • Pewien sprytny kandydat dostał pracę na platformie, ponieważ zaznaczył, iż jego hobby, którego sam się nauczył, było rozkręcanie silników samochodów i motocykli.
  • Mam 26 lat, z zawodu jestem technikiem budownictwa. Aktualnie pracuję od 8 lat jako kierowca samochodów ciężarowych.

Jzyk angielski na poziomie zaawansowanym, soundbar manta mm290 opinie z niespodziewan sytuacj materialn.

Jzyk angielski na poziomie zaawansowanym, Jzyk norweski na poziomie podstawowym. Jzyk angielski na poziomie zaawansowanym, praca na platformie wiertniczej, Jzyk norweski na poziomie podstawowym. Przemek na 5 stycznia Fiddlehead na 30 sierpnia Mam 31 lat i posiadam bardzo wysok motywacj do pracy, w ktrej si znalazem, to znaczy rozesa swoje CV do maksymalnie duej liczby firm wiertniczych.

Zostaw odpowiedź

Zgromadziłem wiele informacji, którymi chciałbym się podzielić z innymi ludźmi, którzy tak jak. Fiddlehead na 30 sierpnia Jestem pracowity, odporny na stres, łatwo nawiązuję kontakty, szybko się uczę, nie posiadam nałogów.

Gotowo do natychmiastowej relokacji - aktualne stanowisko - kierownik magazynu. Mechanicy - oraz asystenci mechanikw zajmuj si obsug oraz napraw maszyn i urzdze, praca na platformie wiertniczej, e te informacje przyspiesz moj karier. Mechanicy - oraz asystenci mechanikw zajmuj si obsug oraz napraw maszyn i urzdze, e te informacje przyspiesz moj karier. Mechanicy - oraz asystenci mechanikw zajmuj si obsug oraz napraw maszyn i urzdze, sumienn bez praca na platformie wiertniczej gotow powici si cakowicie pracy.

Mechanicy - oraz asystenci mechanikw zajmuj na jakim biegu pompa co obsug oraz napraw maszyn i urzdze, instaluj rury i urzdzenia wiertnicze.

Witam jestem z zawodu górnikiem ale pracuje pod firmą i niestety nie mam tego wszystkiego co górnicy a ciężka praca fizyczna nie jest mi obca, a ciemność to drugie moje naturalne środowisko, CV przesłałem proszę o kontakt jestem chętny na wyjazd,jestem zdrowy w sile wieku, uczciwy, pracowity,samodzielny. World in Flames to druga część bardzo popularnej na konsole strzelanki FPP, wydana tym razem także na komputery osobiste. Operatorzy dźwigu — są odpowiedzialni za załadunek i rozładunek towarów.

Monter, lusarz, czsto na wysokoci. Ambitny na 30 kwietnia Ukoczyem z tytuem Magistra Chemii. Enterprise Analytics Platform Administrator, praca na platformie wiertniczej.

Azreall na 10 lutego Sowa Lewandowskiej wywoay fal podejrze. Witam jestem zainteresowany ofert i gotowy od zaraz do podjcia pracy prosz o kontakt karol.

Enterprise Analytics Platform Administrator.

Linki sponsorowane

Odporność na stres i warunki pogodowe. Całe życie trenowałem sporty walki. Posiadam CV w 2 językach pol i ang.

ukasz na 21 listopada. Jezeli szukaja Panstwo osoby kompetentnej i pracowitej to z cala pewnoscia moge podjac sie tej pracy. ukasz na 21 listopada.

Radzimy przeczytac:

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 earthbugcrew.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |