Jak sprawdzic co kradnie prad w aucie

Data publikacji: 13.08.2018

Zbyt słabo działający nawiew to typowa usterka w samochodach z klimatyzacją. W roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie Hiszpania. Z tymi silnikami mogą być problemy:

Jeżeli montujemy w samochodzie ogrzewanie postojowe, często powinniśmy pomyśleć o zamontowaniu lepszego akumulatora. Jeżeli akumulator rozładował się tak szybko, może to oznaczać, że nasz samochód wykazuje zbyt duży pobór prądu na postoju. To zaś nie podlega reklamacji. Tymczasem tanie azjatyckie radia tak po prostu czasem mają, że zżerają prąd.

Wyjmujemy kluczyk ze stacyjki i zamykamy drzwi, pozostawiając sobie tylko dostęp do akumulatora — czyli z reguły otwieramy maskę. Minimalny pobór prądu na postoju mogą generować tzw.

Samodzielne sprawdzanie bdw w ukadzie EOBD: Twoje dane s u nas bezpieczne korzystamy z SSL, a zgod moesz wycofa w kadej chwili na podstronie " Moje zgody ", jak sprawdzic co kradnie prad w aucie.

Jakiekolwiek uycie lub wykorzystanie utworw w caoci lub czci bez zgody Ringier Axel Springer Polska Sp. Test Yamaha Tracer GT. Wyjmowaem wszystkie bezpieczniki po kolei a doszedem do ostatniego kiedy to pobr spad do 0. Jakiekolwiek uycie lub wykorzystanie utworw w caoci lub czci bez zgody Ringier Axel Springer Polska Sp.

 • Za poprawne wartości można przyjąć maksymalnie do ok.
 • Podatek od zakupu samochodu Pierwsza polska książka o wellbeingu!

Przeczytaj również:

Masz problem z pustym akumulatorem zawsze, gdy zostawisz samochód na kilka dni? Jak wybrać głośniki do samochodu? Wszystkie posty 1 dzień 7 dni 2 tygodnie 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 1 rok. Regulator jak regulator, obstawiam, że sam alternator ma przebicie gdzieś i to on rozładowuje akumulator.

Wiedząc, że auto zostawiamy na kilka lub kilkanaście dni, i przewidując, że przez ten czas może on się wyładować, możemy go na ten czas odłączyć. Za poprawne wartości można przyjąć maksymalnie do ok.

Tymczasem tanie azjatyckie radia tak po prostu czasem mają, że zżerają prąd.

 • Jedyny sposób to odłączanie lub wyłączanie kolejnych urządzeń. Prawdopodobnie upływ prądu, jaki ma miejsce na postoju, jest zbyt duży w stosunku do pojemności baterii.
 • Zdarza się, że akumulator w samochodzie jest tak stary i zużyty, że nawet przy sprawnej instalacji elektrycznej niewielki spadek temperatury czy krótki postój powoduje, że mamy problem z uruchomieniem silnika. Trzeba je na nowo zaprogramowować.

Dbamy i szanujemy Twoj prywatno. We wszystkich wspczesnych samochodach waciwie nie dotyczy to coraz rzadszych ju aut ganikowych jednym z elementw osprztu silnika jest sterownik zwany te komputerem. Nie potrzebujesz czytnika Pobierasz od razu Oszczdzasz pienidze Wicej.

Nie potrzebujesz czytnika Pobierasz od razu Oszczdzasz pienidze Wicej. Copyright ForumSamochodowe.

Coś kradnie prąd. Co?

Możemy to zrobić np. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wszystko zależy od rodzaju urządzenia. Wyjaśniamy jak powinno wyglądać, oraz kiedy warto je wypełnić Taryfikator punktów karnych Taryfikator punktów karnych oraz mandatów warto mieć przy sobie, a przynajmniej znać kary za najczęstsze przewinienia.

Czsto tak si zdarza. Czsto tak si zdarza. Czsto tak si zdarza. Szukamy przyczyn rozadowania akumulatora. Klimatyzacja sprawna, ale ledwo dmucha - co sprawdzi.

Gdzie zgniął prąd? Szukamy przyczyn rozładowania akumulatora

Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https: Kiedy okazuje się, że akumulator w naszym samochodzie jest rozładowany, podłączamy go pod prostownik i kiedy instalujemy z powrotem w samochodzie, auto bez problemu uruchamiamy.

Wiele urządzeń w aucie pobiera prąd także wtedy, gdy samochód stoizamknięty na parkingu.

Przydatne dokumenty Umowa kupna sprzeday Jeli chcesz kupi lub sprzeda auto wypenij i wydrukuj gotowy wzr umowy kupna sprzeday Druk owiadczenia o zdarzeniu drogowym Wsplne owiadczenie o zdarzeniu drogowym warto mie w aucie. Moe pojawi si rwnie na metalowych zczach masowych w rnych punktach samochodu lub w niesprawnych urzdzeniach w samochodzie np.

Jeeli jest za niski, moe to oznacza. Jeeli jest za niski, e nasz samochd wykazuje zbyt duy pobr prdu na postoju. Aby cokolwiek zrobi, prawdopodobnie z akumulatora pobiera bardzo mao prdu lub po prostu wcale.

Wszystko zaley od rodzaju jestem sobie mały miś tekst. Jeeli jest za niski, mona to naprawi: Moemy to zrobi np. Aby cokolwiek jak sprawdzic co kradnie prad w aucie, musimy zaopatrzy si w prosty multimetr z funkcj pomiaru natenia prdu.

Wyjmujemy bezpieczniki

Zdarza się, że problem dotyczy fabrycznej wiązki elektrycznej i wówczas, jeśli nie jesteśmy wprawieni z naprawą elektryki, należy zakończyć samodzielną pracę. Szukamy przyczyn rozładowania akumulatora. Oceniamy czy warto założyć instalację LPG i czy opłaca się regenerować amortyzatory ze zmiennym tłumieniem.

Jednak zdarzaj si rwnie przypadki zupenie odwrotne. Wsplne owiadczenie o zdarzeniu drogowym warto mie w aucie. Wsplne owiadczenie o zdarzeniu drogowym warto mie w aucie.

Radzimy przeczytac:

 1. Spychalski
  23.08.2018 14:23
  I co im zrobić? Zwarcia mogą być spowodowane nie tylko wadliwą instalacją lub kostkami łączącymi.
 2. Bogus
  24.08.2018 21:53
  Aby cokolwiek zrobić, musimy zaopatrzyć się w prosty multimetr z funkcją pomiaru natężenia prądu. Jednak im mniejsze, tym lepiej dla akumulatora.
  Lonski
  30.08.2018 21:19
  Radioodtwarzacz pobiera prąd do podtrzymania ustawień wprowadzonych przez użytkownika, np.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 earthbugcrew.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |